امروز: دوشنبه 27 دی 1400 برابر با 17 ژانویه 2022

 
javabdehi

q0003 

dokme gozaresh khata 

IPD new

اطلاع رساني

اطلاع رسانی

اطلاع رسانی (373)

عرصه توسعه،بالندگی و سعادت نسل های آینده مرهون تلاش و زحمات بی دریغ و مجدانه افرادی است که خود را امانت دار سرمایه های مادی،طبیعی و معنوی این سرزمین می دانند و با گام های ارزنده ای که در راستای حفاظت محیط زیست برداشته اند،این ودیعه را سالم و پاک به نسل های بعدی می سپارند.
یادمان باشد دستان کوچک فرزندانمان،آینده ی خود را از دستان ما طلب می کنند. همانگونه که ما،محیط زیست امروز را از پدران و مادران خود به امانت گرفته ایم،به فرزندانمان هم به امانت بسپاریم.

 

ضمن خوش‌آمدگويي به شما و آرزوي سلامتي، از شما متشكريم كه بيمارستان بانك ملي را به عنوان مركز درماني خود انتخاب نموده‌ايد. ما به عنوان پيشگام برنامه‌هاي ارتقاء سلامت، لازم مي‌دانيم مطالبي را در زمينه كنترل و پيشگيري از بيماري‌ها و عوارض ناشي از دخانيات در چهارچوب استانداردهاي ملي اعتباربخشي، با عنوان بيمارستان بدون دخانيات، تحت نظر وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي خدمت شما عزيزان تقديم نمائيم.

چهارشنبه, 01 ارديبهشت 1400

" دريافت تنديس و لوح تقدير از سازمان حفاظت محيط زيست توسط مديريت محترم امور بيمارستان و دانشكده پرستاري و انتخاب بيمارستان بانك ملي به عنوان بيمارستان سبز"

 

  

 

در اين مراسم دكتر سعيد محمودي مدير كل محترم سازمان حفاظت محيط زيست تهران از تلاش ها و زحمات مديريت بيمارستان بانك ملي ايران جهت صيانت از محيط زيست تشكر و قدرداني كردند .

سخنراني مديريت محترم امور بيمارستان در سازمان حفاظت محيط زيست :
طي سخناني در اين مراسم مديريت محترم امور بيمارستان و دانشكده پرستاري، حفاظت از محيط زيست و نگهداري از طبيعت براي سپردن به آيندگان را وظيفه همگان دانستند و تأكيد كردند بيمارستان بانك ملي ايران از پيشگامان در اين امر مي باشد و تمامي تلاش خود را در جهت بهبود خدمت رساني به بيماران و كاهش آلايندگي محيط زيست بكار خواهد بست .

 

 

 

 

چهارشنبه, 01 ارديبهشت 1400

بیمارستان های سبز(Green Hospital)
بیمارستان سبز و سالم ، بیمارستانی است که سلامت مردم را ارتقا دهد . بیمارستان سبز ارتباط بین انسان و محیط زیست را ارتقاء داده و از طریق نوع مديريت و عملكرد خود ، به محيط زيست آسيب نمي رساند . احتياجات سيستم را با محیط زيست پیوند می دهد و با مشارکت فعال در توسعه و تقویت آن ، برابری در سلامت و اقتصاد سبز تعهد خود به محیط زیست را با اتخاذ اقدامات پیشگیرانه نشان می دهد . بسیاری از بیمارستان ها و نظام های سلامت در سراسر جهان اقداماتی را به منظور کاهش ردپای زیست محیطی، مشارکت در سلامت همگانی و صرفه جویی در هزینه ها به صورت همزمان به اجرا در آورده اند.

صبح امروز مورخ 99/05/19 عمل (EVAR (Endo Vasculsr Aortic Refair يا ترميم آنوريسم آئورت شكمي در بخش آنژيوگرافي بيمارستان بانك ملي ايران با موفقيت انجام شد

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت

اخبار و مقالات پزشکی

15032009
امروزامروز1390
دیروزدیروز7451
این ماهاین ماه100001
بازدید کلبازدید کل15032009

حالت های رنگی

 
جوملا فارسی پی سی جوملا اس ام اس بازار قالب جوملا فروشگاه ساز هاست ارزان