امروز: یکشنبه 04 فروردين 1398 برابر با 24 مارس 2019

اطلاع رساني

مجيد موسوي

مجيد موسوي

دوشنبه, 27 اسفند 1397 08:46

بازديد مدير امور بيمارستان و دانشكده پرستاري، جناب اقاي سخندان از درمانگاه سيد خندان با جمعي از رؤساي بيمارستان بانك ملي صورت پذيرفت.
جناب اقاي سخندان، طي اين بازديد ، به مسائل و مشكلات پيش رو پرداخته و برنامه اي جهت برطرف شدن مشكلات ارائه دادند و در اخر تيم بازديد كننده و پرسنل محترم درمانگاه ، سال نو را تبريك گفته و ارزوي بهترين ها را براي هم داشتند.

چهارشنبه, 22 اسفند 1397 08:03

مدیر عامل بانک ملی ایران از روند بازسازی بخش های از بیمارستان این بانک بازدید کرد.

چهارشنبه, 01 اسفند 1397 11:14

به کیسه های کوچک پر از مایع که در تخمدان رشد می کند کیست گفته می شود. اکثراً کیست های تخمدان Ovarian Cysts بی ضرر هستند اما بعضی از آنها باعث مشکلاتی از قبیل پارگی، خونریزی و یا درد می شوند که ممکن است نیاز به جراحی داشته باشد.

یکشنبه, 05 اسفند 1397 10:48

به مناسبت بزرگداشت روز خواجه نصیر الدین طوسی و روز مهندس ، جناب آقای سخندان مدیر امور بیمارستان و دانشکده پرستاری بانک ملی ایران در جمع مهندسین این بیمارستان حضور يافته و بعداز شنيدن نظرات و پیشنهادات این عزیزان ، از زحمات و تلاش شبانه روزی این سخت کوشان تشکر و قدردانی نمودند.

نورواینترونشن یا جراحی بسته مغز درمان اختلالات مغز و اعصاب از داخل عروق خونی، برای بیمارانی است که روش درمانی دیگری برایشان وجود ندارد. این روش از اعمال جراحی کم تهاجم بوده و حین تصویربرداری در بخش آنژیوگرافی صورت می گیرد.

جلسه مدير امور بيمارستان و دانشكده پرستاري، جناب اقاي سخندان با منشي هاي بيمارستان در سالن كنفرانس بيمارستان برگزار گرديد

کسب مقام اول شنا درشانزدهمين المپياد ورزشي سيستم بانکي کشور در سال 97 توسط سرکار خانم ندا سزاوار پرسنل آزمايشگاه بيمارستان بانک ملي ايران را خدمت ايشان و پرسنل خدوم بانك ملي ايران تبريك عرض مي نمائيم.

جلسه هم انديشي جناب آقاي سخندان مديرامور بيمارستان و دانشكده پرستاري بانك ملي ايران با پزشكان رسمي بيمارستان در ارتباط با اجراي دستورالعمل حضور و غياب كاركنان استخدام رسمي بر اساس قوانين مديريت خدمات كشوري و افزايش رضايمندي و بهبود كيفيت كار و طبابت پزشكان محترم در سالن همايش بيمارستان بانك ملي ايران در حال برگزاري مي باشد .

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت

اخبار و مقالات پزشکی

5835837
امروزامروز2530
دیروزدیروز4151
این ماهاین ماه100001
بازدید کلبازدید کل5835837

حالت های رنگی

 
جوملا فارسی پی سی جوملا اس ام اس بازار قالب جوملا فروشگاه ساز هاست ارزان