0
Shares
چاپ این صفحه

درمانگاه زنان

درمانگاه زنان

کلینیک بیماری های زنان ، زایمان و نازایی همه روزه در دو شیفت صبح و بعد از ظهر پذیرای مراجعین می باشد .اين كلينيك داراي متخصصين و پزشكان فوق تخصصي مجرب زنان و زايمان مي باشد.
علل مراجعه بیماران التهاب و عفونت ها، مراقبت هاي دوران بارداري و دوران يائسگي ، خونريزيهاي غيرطبيعي ، بررسي و درمان علل نازايي در خانم ها، بررسي توده هاي تخمدانها ، بررسي وضعيت هورموني خانم ها در حيطه وظايف و اختيارات متخصصين زنان و زايمان مي باشد.
همچنین انجام برخی از اعمال جراحی شایع سرپایی مانند برداشتن خال ها و زگیل های ناحیه تناسلی ، کرایو کردن ( فریز ) دهانه رحم که جهت زخم های دهانه رحم کاربرد دارد و در کلینیک انجام می پذیرد .
سایر اعمال جراحی زنان که در اتاق عمل جنرال این مرکز انجام می شود شامل : کلیه اعمال جراحی دستگاه تناسلی زنان است که شامل در آوردن رحم و ترمیم افتادگی رحم ، افتادگی مثانه ،پرینورافی می باشد . همچنین نمونه برداری از رحمی که دچار خونریزی غیر طبیعی می شود ( کورتاژ تشخیصی) ، انواع کورتاژ تخلیه ای جنین مرده و مول هیدراتی فرم ( بچه خوره) انجام می شود . در این مرکز علل نازایی را تشخیص و در مواردی می توان درمان کرد . همچنین خروج رحم یا میوم های رحمی با دستگاه لاپاراسکپی بدون باز کردن شکم مقدور است .
مشاوره قبل و دوران بارداری ، مشاوره جنسی و زناشویی، مشاوره پیشگیری از بارداری در صورت لزوم ، گذاشتن IUD ،معاینه پستان ، و انجام پاپ اسمیر از دیگر خدمات این کلینیک می باشد .

10646 بازدید
رای دادن به این مورد
(2 رای)
منتشر شده در خدمات بيمارستان
کد خبر: 491
جوملا فارسی پی سی جوملا اس ام اس بازار قالب جوملا فروشگاه ساز هاست ارزان
0
Shares